Новини

З нагоди Дня науки працівників Інституту загальної енергетики відзначено подяками

Подякою Київського міського голови за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу столиці та з нагоди Дня науки:

ЗАПОРОЖЦЯ Артура Олександровича – заступника директора з науково-організаційної роботи Інституту, доктора технічних наук;

НЕЧАЄВУ Тетяну Петрівну – провідного наукового співробітника відділу прогнозування розвитку електроенергетичного комплексу, кандидата технічних наук.

Подякою Президії Національної академії наук України за наполегливу творчу працю, високу публікаційну активність та особисті здобутки у розвитку наукових досліджень в галузі енергетики:

СВЕРДЛОВУ Анастасію Дмитрівну – наукового співробітника відділу моніторингу і діагностики об’єктів енергетики, доктора філософії.

 

podiaka 1                podiaka nech           podiaka sverdl

 

 

3 травня 2023 року Інститут загальної енергетики НАН України й організація «The Critical Mass» (США) підписали договір про співпрацю, що дасть змогу підтримати діяльність українських науковців і створить можливості для реалізації спільних наукових проєктів на міжнародному рівні.

04 травня 2023 року відбулося засідання вченої ради Інституту

25 квітня 2023 року відбулися Загальні збори Відділення фізико-технічних проблем енергетики Національної академії наук України.

13 квітня 2023 року відбулося засідання вченої ради Інституту

23 березня 2023 року відбулося засідання вченої ради Інституту. 

09 березня 2023 року відбулося засідання вченої ради Інституту.

©2023 Iнститут загальної енергетики НАН України

Search